szłeś czy szedłeś

ZIELONE IMPERIUM

. Szłem czy szedłem-magdap102 01. 03. 02, 19: 35. Re: szłem czy szedłem-freemason 01. 03. 02, 21: 14; Re: szłem czy szedłem-teresa. Kruszona.


Ja zawsze mówiłem" szedłem" bo mama mówi" szłam" i skąd dwu letnie dziecko ma wiedzieć, że akurat ten czasownik w męskiej formnie brzmi inaczej.

24 października 2008. Ja szłem Ty szłeś Ona szedła. Yhh jestem po meega zadaniu z j. Polskiego. Zobaczcie do czego mnie to doprowadziło: Ja szłem. Ty szłeś

  • . Podobno forma" szłeś" i" szedłeś" jest już prawie jednakowo poprawna-ale jak wiadomo" prawie robi dużą rożnicę.
  • Temat: szłem czy szedłem i znowu kilku jezykoznawcow chce wyreczac native speakerow w tworzeniu jezyka. Chyba im sie bardzo nudzi.
  • . Na tę imprezę, w klapkach" szłeś" czy" szedłeś" Łona: Szłem. Jak ktoś idzie w klapkach tyle czasu, niespecjalnie wie gdzie i po co,. " Szłem" " szłeś" " szł" Nie da się odmienić inaczej niż" szedłem" " szedłeś" skoro w trzeciej osobie pasuje wyłącznie" szedł"
. Idę, idziesz, idzie, idą, idź, idziemy, idą, szedłem, szedłeś, szłaś, szła szło, szliśmy. bŁĘdy: 1) [wym. śli, śliśmy]. 2) Formy! szłem. Dokąd szłeś? – spytała jakby od niechcenia Shinju. Szłeś? a może tak szedłeś? … Ja wiem, że teraz świat to globalna wiocha, ale bez przesady.Ćwir: Proszę pana a ja szłem (… pb: Nie szłeś tylko szedłeś Ćwir: e tam mi to wszystko jedno: pb: Jak zrobisz kupe to jest nasrane Ćwir i cała klasa.
> ym! no byłeś czy nie bo chyba Cię widziałam szłeś z> takim drugim kolesiem i wchodziłeś do pierwszej klatki od> Warszawskiej ps. ' szedłeś' a nie' szłeś' Pb: Nie szłeś tylko szedłeś. Ćwir: e tam mi to wszystko jedno: pb: Jak zrobisz kupe to jest nasrane. Ćwir i cała klasa wieeelki zdezorient . i rozumek na miarę Wałęsy, a i jeszcze jedno. Ty szłeś czy szedłeś i zobacz gdzie doszedłeś. Nawet Nikodem Dyzma przy tobie, . Tyyy Booocieee. xddd Szłeś jak burza na tych frostach. Szedłeś No frezz ładnie Ci to idzie; orać żydów; i tak trzymać a server i tak z . Wąskim, prostym korytarzem, kiedy szłeś nie zauważałeś nic dziwnego. Szedłeś cały czas a przed tobą 3 mężczyzn zrobionych przez


. Do kristen/wiki: no jak edzio" SZŁEŚ" to faktycznie to wszystko wyjaśnia! ludzie! słowniki do rąk! szedŁeŚ się piszę

. < 3, ta stara. < 3, ty szłeś. < 3, szło przez las. TiK-tOk. 3 p. s. Ta mała. Ty szłeś. < 3? Chyba szedłeś.Jeśli szłeś, to chyba wiesz o czym mówie. Jeśli nie, mam nadzieje że jesteś na. Ale z twojego postu wynika, że szedłeś na Orlą w deszcz, bo tak chciałeś.. " szedłeś" nie szłeś. Nuta jest ok, ale te byki daje się wychwycić. Link do tego komentarza» Zgłoś do usunięcia» 2008-12-22 21: 20: 14] . Szedłeś ulicą. Konopnickiej lub przechodziłeś przez ulicę Konopnickiej. Chociaż myślę, że Ty jednak szŁeŚ ohoczo. Baranie!

. Eii jak szłeś wtedy do domu chyba, to spotkałeś kumpele, were. Ona mi mówiła. Szedłeś-, pieprzoonaegoistka (5 dni temu o 08: 23).. i nie zabardzo dobrze to wyglądało jak kamerą szłeś z armią: rolleyes: za bardzo dobrze to wyglądało jak kamerą szedłeś z wojami bądź żołnierzami.. Pamiętam jeszcze gierkę co szedłeś pingwinem i wszyscy rzucali w ciebie ciastkami im. Pamiętam jeszcze taką gierkę co szłeś babką i siepałeś włosami.Po falach jeziora Ty Panie szłeś do nas do naszej wiary małej. Szedłeś: Ok. Więcej się nie odzywam, ale mocno rzuciło mi się w oczy.Szedłeś w lewo? link. Pokaż komentarz]. Mil0 Avatar. 8 mil0 odpowiedział 17 mies. Temu. Chyba szłeś: p. Link. Pokaż komentarz].

Jak coś to szedłeś, a nie" szłeś" Idiotaa! hahaha; d. 08 stycznia o 12: 10. a z tąd ten pomysl ze ostatnio szles z nia za reke i sie calowaliscie.

Szłeś/szedłeś. 1. 44%, 1]. Podczas stresujacych sytuacji. 1. 44%, 1]. Odmiana rzeczownika (głównie w dopełniaczu). 1. 44%, 1]. Bo zawsze szłeś moją drogą. Uczyłam się z tobą żyć. Ale teraz jestem sama. Przysiegam, ze znałam drogę, którą Ty szedłeś.Dobra, szedłeś' ' tej xd! a nu la 308. 28/05/2010 [20: 50]. Chyba Cie dziś widziałam xD. Szłeś narutowicza tako 18 z kimś xd?Szłeś (szłeś czy szedłeś? bo nie chce zrobic błędu) czasami w ciemno bo jak gospodasz pasł swinie na łące to nie miał kto ci tej wody wlać.. Pamiętam jeszcze gierkę co szedłeś pingwinem i wszyscy rzucali w ciebie ciastkami im. Pamiętam jeszcze taką gierkę co szłeś babką i siepałeś włosami.
Zatem poprawna odmiana tego czasownika w czasie przeszłym: ja szedłem/szłam, ty szedłeś/szłaś, on szedł, ona szła, ono szło, my szliśmy/szłyśmy, . Pozdro podklad wlasny czy robiony? tylko kurwa szedłeś a nie szłeś. Komentarz utworzono: 21/03/2010@ 06: 07. Krzyknęłem Krzyknąłem Wzięłem Wziąłem Zaczęłem Zacząłem Zasnęłem Zasnąłem Bierę Biorę Szłem Szedłem Szłeś Szedłeś Przyszłem Przyszedłem Wyszłem Wyszedłem.
. Pamiętam jeszcze gierkę co szedłeś pingwinem i wszyscy rzucali w ciebie ciastkami im. Pamiętam jeszcze taką gierkę co szłeś babką i siepałeś włosami.
Copyright (c) 2009 ZIELONE IMPERIUM | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.